Cherishev vystoupil z lavičky a dvakrát skóroval

Slavnostní zahájení 21. světového poháru začalo na stadionu Luzhniki v Moskvě. Skupina hostitelů Levné Fotbalové Dresy Ruska vyhrál v Saúdské Arábii 5 až 0. Získejte dobrý start a skončíte sedm po sobě jdoucích vítězství. Gazinsky vstřelil první gól Zagoev vystoupil kvůli zranění Chelejhev, který ho nahradil, rozšířil skóre. Staňte se prvním hráčem v historii světového poháru, který má gól. Ve druhé polovině hry se vůdce střední školy Juba poprvé objevil za 89 sekund. Během přestávky nastoupily Cherishev a Golovin do dalších dvou měst. Golovin měl v kampani také dvě asistence.

Po otevření byli Sahravi a Semedov zablokovaní v pokutovém území. Rusko se ujalo vedení v 12. minutě! Zobrin pravé žebra do omezené oblasti, Zagoyev byl napaden Omar Hausawei v konečném cíli, když si dělal 12 metrů před brankou. Zublinův levý roh vykopl Dres Rusko dostalo míč a pokračovalo v útoku. Golovin opustil bod za šikmým průsmykem, Rusko, Katzinsky, vstoupil do levého dolního rohu 6 metrů před dveřmi, 1-0. Stal se šestým hostujícím hráčem, který dosáhl prvního cíle mistrovství světa.

Dvě nejnižší mezinárodní týmy, V otvíráku úzké setkat. Rusko, které je o tři místa nižší než Saúdská Arábie, Sedm po sobě jdoucích zápasů od října loňského roku Pokud nemůžete v této kampani porazit Saúdské lidi, Bude to vázat tým nejdelší rekord v historii. V historii mistrovství světa, první hra hostitele nikdy neztratila. Levné Fotbalové Dresy Dětské Rusko se ve světovém poháru třikrát ve světovém poháru stalo třetím. Posledních pět světových pohárů je vítězství. Pouze dvě hry jsou proti africkým týmům.